Foto/ Kush është familja që humbi jetën bashkë me Koby Bryant

Një një akisdent tragjik ajror, një ditë më parë ka humbur jetën basketbollisti i njohur Koby Bryant dhe vajza e tij 13-vjeçare.

Por, në këtë aksident, kanë humbur jetën gjithashtu edhe 7 persona të tjerë, mes tyre edhe familja Altobelli.

John, Keri dhe vajza e tyre Alyssa Altobelli humbën jetën në këtë aksident të rëndë ajror, ndërsa kanë lënë pas dy fëmijë të tjerë. John ishte trajneri i skuadrës së bejsbollit Orange Coast Collage.

LEXO DHE :  Skandaloze/ Dy mësuesit bënin seks me të njëjtën vajzë, në Fier

Në mesin e viktimave të aksidentit ka qenë edhe Christina Mauser e cila ishte trajnere e një ekipi basketbolli të një shkolle fillore.

Ajo ishte trajnere e vajzës së Bryant dhe Altobellit.

Viktimat e tjera ishin, piloti Ara Zobayan, Sarah dhe Payton Chester./ I.M-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.