Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Foto/ Kendall Jenner pozon topless

Foto/ Kendall Jenner pozon topless

Kendall Jenner ka pozuar topless për revistën Garage.

Modelja e famshme nuk kishte veshur asgjë sipër dhe pjesën e gjoksit e mbulon me duar.

24-vjeçarja shfaqet në numrin e 18-të të revistës, ku duket bashkëpunimi i saj me artistin konceptual Maurizio Cattelan dhe fotografin, Campbell Addy.

Në disa foto të tjera, Kendall u shfaq e varur, mbajtur me zinxhir, në një tjetër veshur me fustan rozë, rrethuar me pëllumba. Ndërsa në një foto tjetër me stil kauboji, që e tregonte me të vërtetë bukur./K.C/dritare.net