Foto/ Joni Peci prezanton parfumin e tij, ja të ftuarit vip!

Joni Peci është një nga stilistët më të njohur në shqipëri, i cili kuron imazhin e shumë personazheve publikë me veshjet e tij.

Pas hapjes së dy atelieve, ai ka sjellë dhe linjën e parfumit “Encyclopædia”.

 

 

Visualizza questo post su Instagram

 

Prezantimi i linjës së parfumeve #ENCYCLOPÆDIA nga @jonipeci_store #ENCYCLOPÆDIABYJONIPECI #paris #france#jonipecicouture

Un post condiviso da Dritare.net (@dritare_net) in data:

Mbrëmjen e sotme është zhvilluar eventi i lancimit të parfumit që mban emrin e tij.

Ambjenti ku u zhvillua eventi ishte magjik dhe çdo detaj u kurua nga “Geraldina Sposa”.

LEXO DHE :  Sulm i tmerrshëm në Gjermani, vriten 6 persona

Të ftuar kanë qenë shumë vipa shqiptarë, të cilët do jua tregojë dritare.net përmes disa fotove ekskluzive.

Për të gëzuar suksesin e radhës të Joni Pecit, të pranishëm ishin Iva Tiço, Grida Duma, Aurela Gace, Fiori Dardha, Ardit Gjebrea, Dj Sardi, Soni Malaj, Enca, Ilda Bejleri, Orinda Huta, Olti Curri, Irma Libohova, Emi Canaj, Anxhela Peristeri, e shumë e shumë të tjerë.

Për t’i parë të gjithë, si ishin veshur, mund t’ shikoni në galerinë më poshtë./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.