Foto/ Ja veshjet mahnitëse të zonjave mbretërore, këtë korrik!

Ne e adhurojmë këtë kohë të vitit! Të gjitha zonjat tona të preferuara mbretërore janë jashtë dhe na mahnitin me stilin e tyre veror.

Wimbledon, polo, festivale muzikore, dhe le të mos harrojmë pagëzimin e Archie Harrison, ishin eventet ku morën pjesë mbretërorët britanikë. Kjo është zyrtarisht java kur dukesha Meghan Markle nisi veprimtarinë e saj në rrethin social. Dy ditë më parë, dukeshat Meghan dhe Kate Middleon ndoqën ndeshjen polo, ku luanin burrat e tyre.

LEXO DHE :  10 fustanet më të bukura, të Lori Hoxhës!

Edhe mbretëresha e Spanjës, Letizia mori pjesë në disa aktivitete këto javë. Nuk mund  të harrojmë as, Konteshën e Wessex, apo mbretëreshën, Maksima dhe Reina.

Dritare.net ka sjellë për ju, në galerinë më poshtë, veshjet më të bukura të zonjave mbretërore që veshën këtë fillim korriku./K.C/dritare.net

SAN JAVIER, SPAIN – JULY 11: Queen Letizia of Spain attends the Delivery of Real Employment Dispatches at the General Military Academy on July 11, 2019 in San Javier, Spain. (Photo by fotopress/Europa Press via Getty Images)

 

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.