Foto/ Ja si e urojnë vipat shqiptarë, Shën Valentinin!

Sot të gjithë festojmë Shën Valentinin. Dita e dashurisë në çift, në familje, me shoqërinë. Dita kur dhurojmë dhe marrim dashuri.

Shumë vipa shqiptarë e kanë uruar Ditën e Shën Valentinit. Disa me foto me partnerët, duke u puthur e përqafuar, të  tjerë vetëm në mënyrë simbolike.

LEXO DHE :  Meta lajmëron për konferencë të jashtëzakonshme për shtyp

Dritare.net ka mbledhur dhe sjellë për ju foto që tregojnë sesi e uruan vipat, Shën Valentinin./K.C/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.