Foto/ Ja si e kaluan fundjavën vipat shqiptarë!

Edhe pse jemi në gjysmën e dytë të tetorit, në vend ende nuk është mbyllur sezoni i plazhit.

Shumë prej vipave e kaluan këtë fundjavë në bregdet, favorizuar nga temperaturat e larta.

Një pjesë prej tyre, kanë udhëtuar jashtë vendit, për të shijuar vjeshtën e vërtetë, që në Shqipëri mesa duket do ende kohë që të vijë./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Kylie Jenner lidhet sërish me Travis Scott

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP