Foto/ Ja si e kaluan fundjavën, vipat shqiptarë!

Fundjava shfrytëzohet nga të gjithë për të pushuar, dhe për të kaluar momente relaksi pranë familjeve e më të dashurve pas një jave të lodhshme në punë. Edhe vipat shqiptarë, disa me familje, disa me shoqërinë, brenda dhe jashtë vendit zgjedhin që fundjavat t’i kalojnë sa më bukur.

LEXO DHE :  A është mirë të kesh shokun, koleg pune? Ja çfarë thotë shkenca!

Dritare.net, ju sjell fundjavën e vipave përmes fotove që  ata publikojnë në Instagram./K.C/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP