Foto e video/ Keti Bazhdari, dasmë në Shkodër, për Shën Valentin

Keti Bazhdari, ish-kandidatja e Partisë Socialiste për Bashkinë Shkodër, ka zgjedhur Shën Valentinin për të vendosur kurorën në Kishën Françeskane në Shkodër.

Në një ceremoni mjaft private, Keti dhe Kleidi Gjonej, i kanë thënë “po” njëri-tjetrit në altarin e Kishës, pas disa vitesh bashkëjetesë.

Bazhdari hyri në kishë shoqëruar nga babai saj Ndrek Bazhdari.

Pasi kanë mbaruar ceremoninë në Kishë, çifti dhe të ftuarit kanë vijuar dasmën në një restorant buzë liqenit në Shkodër, informon Dritare.net

LEXO DHE :  Sipas shenjës astrologjike, ja cili anëtar i familjes mbretërore jeni

Bazhdari duket tani larg PS dhe jetës politike, ndërsa sot ka shënuar një ndër ditët më të bukura të jetës së saj.

Pas 2017 me afrimin e Tom Doshit në PS ajo nuk është parë më të afrohet në PS, pasi ishte afishuar si kundërshtare e tij në Shkodër.

Dritare.net i uron të trashëgohet kandidates për kryebashkiake me simpatike që ka pasur Shkodra./ I.M-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.