Foto/ Brad Pitt në datëlindjen e ish-gruas, Jennifer Aniston

Ata e ruajtën miqësinë edhe pas ndarjes së Brad Pitt nga Angelina Jolie. Brad Pitt është fotografuar ndërsa u bashkua në festën e 50-vjetorit të lindjes të ish-bashkëshortes së tij, Jenifer në Los Anxhelos të shtunën në mbrëmje.

Aktori, i cili është takuar fshehur me Charlize Theron që nga janari, mbante një kapele mbi kokë, ndërsa nxitoi të hyjë brenda festës së Jennifer në West Hollywood, kulla historike ‘Sunset’.

LEXO DHE :  Skandali/ Boksieri që vdiq në Shkodër, nuk ishte i vërteti. Kishte hyrë në Shqipëri me dokumente fallco

Ai nuk ishte i vetmi, por festës iu bashkuan edhe yjet si: Katy Perry dhe me të dashurin, Orlando Bloom, moderatorja, Ellen DeGeneres, Gwyneth Paltrow, Barbra Streisand, Jason Bateman dhe Kate Hudson, etj, etj. Shihni në fotogalerinë më poshtë foto të festës dhe të ftuarit që morën pjesë./K.C/dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.