Foto/ Betohet gjyqtarja e dytë për në Kushtetuese

Pasditen e sotme është zhvilluar ceremonia e betimit të gjyqtares së dytë të Kushtetueses, Elsa Toska. Me duart mbi Kushtetutë, Toska u betua para kreut të shtetit, Ilir Meta.

“Betohem se gjatë kryerjes së detyrave të mia do t’i qëndroj kurdoherë besnik Kushtetutës së Republikës të Shqipërisë!”,– u shpreh Toska./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Ndizen dritat e pemës së Krishtlindjes te Parku i Liqenit

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.