Foto/ Bebe Rexha dhe Elvana Gjata veshin të njëjtin fustan

Bebe Rexha është ylli që i dha mirëseardhjen Vitit të Ri 2019, në Times Square të Nju Jorkut. Dhe këngëtarja me origjinë shqiptare nuk na zhgënjeu aspak teksa mbërriti e veshur me një fustan të zi, me xixa ngjyrë ari dhe një palë çizme të gjata, të zeza.

LEXO DHE :  Peshkatarët gjejnë një trup të pajetë në det, ja dyshimet e para!

Si duket, këtë fustan të Bebes e kemi parë të veshur edhe nga dikush tjetër. Po të njëjtin fustan e ka pasur veshur edhe këngëtarja shqiptare, Elvana Gjata.

Theksojmë se, pavarësisht se është pothuajse i njëjti fustan, të dyja këngëtareve u rri shumë bukur./K.C/dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.