Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Foto/ 22 vite Zonë e Lirë, Arian Çani shfaqet ndryshe në emision, tregon arsyen!

Foto/ 22 vite Zonë e Lirë, Arian Çani shfaqet ndryshe në

Arian Çani në hapje të emisionit “Zonë e Lirë”, u shfaq ndryshe nga çdo herë tjetër, pasi kësaj here ai mbante mjekër.

Çanmi nuk ngurroi të tregojë edhe arsyen dhe tha se ka qenë 11 orë pa drita dhe ujë.

Pas një batute në studio ku “Dj Cherri” i dha një këshillë: “Mos e kruj me gjermonin”, Çani u përgjigj:

“Po po, mos u kruj me gjermonin sepse mund të të ndodhë si mua, 11 orë pa ujë pa drita. Mund të mbetesh edhe pa rruar, siç mbeta unë. Kërkoj ndjesë të gjithëve ju që nuk e keni qejf mjekrën, por kështu është kur mbetesh 11 orë pa ujë pa drita”./e.k-Dritare.net