Foto/ 22 vite Zonë e Lirë, Arian Çani shfaqet ndryshe në emision, tregon arsyen!

Arian Çani në hapje të emisionit “Zonë e Lirë”, u shfaq ndryshe nga çdo herë tjetër, pasi kësaj here ai mbante mjekër.

Çanmi nuk ngurroi të tregojë edhe arsyen dhe tha se ka qenë 11 orë pa drita dhe ujë.

Pas një batute në studio ku “Dj Cherri” i dha një këshillë: “Mos e kruj me gjermonin”, Çani u përgjigj:

LEXO DHE :  Aulona dhe Fatma shtatzënë? Ja e vërteta!

“Po po, mos u kruj me gjermonin sepse mund të të ndodhë si mua, 11 orë pa ujë pa drita. Mund të mbetesh edhe pa rruar, siç mbeta unë. Kërkoj ndjesë të gjithëve ju që nuk e keni qejf mjekrën, por kështu është kur mbetesh 11 orë pa ujë pa drita”./e.k-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.