Familja mbretërore në Gjermani, Princi Xhorxh dhe Princesha Charlote vjedhin shfaqjen

Kate Middleton së bashku me Princin William dhe fëmijët, Princin George dhe Princeshën Charlotte kanë vazhduar turin e tyre mbretëror. Ata u larguan nga Polonia drejt Gjermanisë. Por këtë herë të gjithë shfaqjen e vodhën dy vogëlushet e familjes, Princi George dhe Princesha Charlotte.

LEXO DHE :  Foto nga dasma/ Martohet këngëtari Erik Lloshi

Princi George mbante për dore babain e tij, ndërkohë që kishte veshur pantallona të shkurtra blu. Me mimikën e tij të ëmbël ai tregoi sesi ndihet dikush kur sapo është zgjuar. Ndërkohë motra e tij, Princesha Charlotte ndjente aromën e luleve, që mbante në dorë./dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.