Ermal Mamaqi, mendon se këtë vit do të fitojmë Eurovizionin, me Elvana Gjatën!

Elvana Gjata, sapo ka publikuar këngën konkurruese, në festivalin e 58-të në RTSH. Të gjithë kuriozë, kënga vetëm në pak minuta ka marrë mijëra klikime.

 

 

View this post on Instagram

 

Tan jetën, “Me tana” 😍 link ne BIO 👆🏻

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

Besa Kokëdhima, mendon se “Me Tana”, është një këngë me damarë autoktonë e ndërthurur me modernen.

LEXO DHE :  Makina del nga rruga dhe përplaset me trafikndarësen, vdes 22-vjeçari

Ndërsa miku i ngushtë i Elvanës, Ermal Mamaqi, mendon se jo vetëm që këngëtarja do të shpallet fituese, në RTSH, por edhe në Eurovizion.

Epo ëndrra janë, çfarë nuk bën vaki./L.F-dritare.net

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.