Erë e fortë në bregdet, si do të jetë moti sot!

Temperaturat e larta dhe moti i kthjellët do të mbizotërojnë ditën e premte, deri në orët e vona të pasdites. Mbrëmja dhe nata sjellin kalime vranësirash në zonat malore. Nga meteoalb, mësohet se, temperaturat mbeten konstante, duke luhatur 17 deri 37 gradë celsius. Era do të fryjë  herë pas here e fortë në bregdet./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Stuhi ere dhe shiu në Tiranë!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.