Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Elvana Gjata vulos ngjyrën e veshjeve, që do të dominojë këtë verë!

Elvana Gjata vulos ngjyrën e veshjeve, që do të dominojë

Këngëtarja e njohur Elvana Gjata, mbrëmjen e djeshme, në premierën e filmit "Dy gisht mjaltë", na mahniti të gjithëve me veshjen që kishte zgjedhur.

Si gjithmonë, perfekte me thjeshtësinë e saj, ajo bëri që të gjithë të kthenin kokën, për ta parë.

[caption id="attachment_529049" align="alignnone" width="720"] Elvana Gjata[/caption]

Fustani i saj ngjyrë jeshile fosforeshente, vulosi ngjyrës që do të mbizotërojë këtë verë.

[caption id="attachment_529066" align="alignnone" width="720"] Elvana Gjata[/caption]

Jo vetëm Elvana, por dhe shumë vajza të tjera të njohura, kanë treguar se jeshilja fosforeshente, është trend.

[caption id="attachment_529064" align="alignnone" width="720"] Beatrix Ramosaj[/caption]

Nga Bebe Rexha e deri te Samanta Karaveo Lori Hoxha e Nora Istrefi, shihni personazhet vip, në galerinë më poshtë, që kanë zgjedhur fosforeshenten./E.B-dritare.net

[caption id="attachment_529054" align="alignnone" width="720"] Bebe Rexha[/caption]

Vëmendje: Nëse nuk iu shfaqet galeria më poshtë, klikoni këtu