Elvana Gjata vulos ngjyrën e veshjeve, që do të dominojë këtë verë!

Këngëtarja e njohur Elvana Gjata, mbrëmjen e djeshme, në premierën e filmit “Dy gisht mjaltë”, na mahniti të gjithëve me veshjen që kishte zgjedhur.

Si gjithmonë, perfekte me thjeshtësinë e saj, ajo bëri që të gjithë të kthenin kokën, për ta parë.

Elvana Gjata

Fustani i saj ngjyrë jeshile fosforeshente, vulosi ngjyrës që do të mbizotërojë këtë verë.

LEXO DHE :  Shqipëria merr Presidencën e OSBE/ Rama: Hap historik
Elvana Gjata

Jo vetëm Elvana, por dhe shumë vajza të tjera të njohura, kanë treguar se jeshilja fosforeshente, është trend.

Beatrix Ramosaj

Nga Bebe Rexha e deri te Samanta Karaveo Lori Hoxha e Nora Istrefi, shihni personazhet vip, në galerinë më poshtë, që kanë zgjedhur fosforeshenten./E.B-dritare.net

Bebe Rexha

Vëmendje: Nëse nuk iu shfaqet galeria më poshtë, klikoni këtu

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.