Elita Rudi super në formë, me bikini portokalli!

Moderatorja kosovare Elita Rudi, prej ditësh, së bashku me Gjikon dhe djalin e tyre, kanë nisur pushimet. Ata ndodhen në Turqi dhe vazhdimisht postojnë foto nga pushimet e tyre të para familjare.

Por sot, Elita, ka postuar një foto me bikini, ku shfaqet super në formë. Kujtojmë se para disa muajsh ajo ëhstë bërë nënë, ndërsa sot trupi i saj është perfekt./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Zëri sot një vjeç/ Ja fjalët e ëmbla të Elitës, për të birin!

 

 

View this post on Instagram

 

Photos are return ticket to a moment otherwise gone.

A post shared by Elita Rudi Gjikolli (@elita.rudi) on

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.