E reja mbytet në plazhin e Durrësit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Durrës, paraditen e kësaj të diele. Një vajzë e re është mbytur në plazhin, Pista e Kosovë. Policia ende nuk e ka identifikuar viktimën. Trupi i pajetë është nxjerrë në breg nga Policia Kufitare, ndërsa është dërguar në morg  ku do t’i nënshtrohet ekspertizës mjeko-ligjore për verifikime të mëtejshme./L.F-dritare.net

LEXO DHE :  Hetimet pas tërmetit/ Olsian Çela e nis detyrën nga Durrësi: Përgjegjësia maksimale

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.