Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

E pabesueshme/ Votat e ardhura nga Serbia u shkaktojnë alergji numëruesve në Kosovë

E pabesueshme/ Votat e ardhura nga Serbia u shkaktojnë alergji

E pazakontë por e vërtetë, verifikuesit e votave të ardhur nga jashtë Kosovës, kanë ndërprë procesin e verifikimit pasi ata kanë pësuar alergji.

Verifikuesit kanë pësuar alergji pasi kanë prekur zarfet me votat e ardhura nga Serbia.

Disa prej verifikuesve u është shfaqur alergji në duar dhe fytyrë, raportojnë mediat kosovare./ I.M-Dritare.net