E pabesueshme/ Votat e ardhura nga Serbia u shkaktojnë alergji numëruesve në Kosovë

 

E pazakontë por e vërtetë, verifikuesit e votave të ardhur nga jashtë Kosovës, kanë ndërprë procesin e verifikimit pasi ata kanë pësuar alergji.

Verifikuesit kanë pësuar alergji pasi kanë prekur zarfet me votat e ardhura nga Serbia.

LEXO DHE :  Kur ditët në nëntor janë të ngrohta, ja çfarë xhaketash duhet të vishni!

Disa prej verifikuesve u është shfaqur alergji në duar dhe fytyrë, raportojnë mediat kosovare./ I.M-Dritare.net

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.