E kishte blerë biçikletën dy ditë më parë/ Përplaset për vdekje 16-vjeçari në Domje

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Domje mbrëmjen e së mërkurws.

Mësohet se një makinë që po udhëtonte me shpejtësi të lartë, ka përplasur një fëmijë 16-vjeç duke e lënë të vdekur.

Fëmija ka qenë duke bërë xhiro me një biçikletë, të cilën e kishte blerë dy ditë më parë, por për fat të keq gjeti vdekjen mbi të.

“Nga Seksioni OPGJ-ve në Komisariatin Rajonal të Policisë Rrugore Tiranë u bë arrestimi  i shtetasit A. H.,25 vjeç, banues në Kamëz.

Arrestimi i tij u bë pasi, në rrugën, me sens lëvizjeje nga Kamza për në rrugën e Rinasit, duke drejtuar mjetin tip “Benz” ka aksidentuar me pasojë vdekjen, çiklistin  shtetasin e mitur O. Ç.,16 vjeç, banues në Domje.

Materialet  i kaluan Prokurorisë  për veprime të mëtejshme.”,– njofton policia./ I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Rama: Rindërtimi do të nisë në familjet me më pak të ardhura, që jetojnë në çadra

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.