E dobët dhe e acaruar, Adele fotografohet në gjendje të rëndë

Adele është fotografuar ditën e sotme, duke folur në telefon, por jo në një gjendje fort të mirë.

Këngëtarja me famë botërore, po fliste në telefon e acaruar dhe me gjeste që tregonin se ajo po i bërtiste dikujt, ndërsa zbriste nga makina, shkruan dritare.net

LEXO DHE :  Miratohen imazhet e reja në paketimet e duhanit

Adele kishte veshur një kostum sportiv Nike dhe një xhup Moncler prej 1350 paundësh.

Duket fare qartë që këngëtarja ka hequr edhe disa kilogramë të tjerë, që kur u shfaq për herë të fundit në tetor./K.C/dritare.net

 

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.