Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

E dobët dhe e acaruar, Adele fotografohet në gjendje të rëndë

E dobët dhe e acaruar, Adele fotografohet në gjendje të

Adele është fotografuar ditën e sotme, duke folur në telefon, por jo në një gjendje fort të mirë.

Këngëtarja me famë botërore, po fliste në telefon e acaruar dhe me gjeste që tregonin se ajo po i bërtiste dikujt, ndërsa zbriste nga makina, shkruan dritare.net

Adele kishte veshur një kostum sportiv Nike dhe një xhup Moncler prej 1350 paundësh.

Duket fare qartë që këngëtarja ka hequr edhe disa kilogramë të tjerë, që kur u shfaq për herë të fundit në tetor./K.C/dritare.net