Vrasja e Azem Hajdarit/Prokuroria e Tiranës shpall moskompetencë

Prokuroria e Tiranës, ka shpallur moskompetencë për rigjykimin e dosjes së Izet Haxhisë, i dyshuar si bashkëpunëtor në vrasjen e Azem Hajdarit. Çështja do t’i kalojë Krimeve të Rënda. Seanca e radhës gjyqësore, do të jetë me 20 shtator. /L.F-dritare.net

LEXO DHE :  Rama: Rindërtimi do të nisë në familjet me më pak të ardhura, që jetojnë në çadra

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.