Dorëhiqet nga detyra gjyqtarja e Krimeve të Rënda

Liljana Baku, gjyqtare pranë Krimeve të Rënda, mësohet se ka dhënë dorëheqjen nga detyra. Sipas burimeve në media, janë arsyet personale, që e kanë shtyrë gjyqtaren të largohet nga sistemi i drejtësisë. Liljana Baku ishte gjyqtarja që firmosi vendimin për masën ‘arrest shtëpie’ për ish-ministrin Saimir Tahiri./L.F-dritare.net

LEXO DHE :  Tiranë/ Shpërndanin drogë, arrestohet pronari dhe banakieri i një lokali

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.