Do habiteni kur të shikoni si duket brenda, kjo shtëpi e vogël!

Kjo shtëpi e vogël ndodhet në Karolinën e Jugut, është e ndërtuar me kantierë, është lyer ngjyrë bojëqielli. Brenda ajo ka një kuzhinë, një banjë, dy dhoma gjumi dhe një dhomë të madhe. Është nga ta shtëpi që kur e shikon nga jashtë të ngacmojë kureshtjen për të shikuar çfarë ka dhe brenda. Ne ju a treguam me fjalë sa e madhe është, por shikoni sesi është e arreduar kjo shtëpi. Nuk do iu besoni syve./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Me gotë plastike në dorë, dhe i ulur në trotuar, Basha takon studentët

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.