Ditëlindje dhe dasmë për Meghan Markle

Sot është ditëlindja e Dukeshë Meghan Markle, një ditë e saja, e mbushur me më shumë dashuri se kurrë.

Përveç se ajo ka ditëlindjen, po në këtë ditë, ajo dhe Harry kishin dhe një dasmë.

Meghan Markle dhe Princ Harry shkuan në kishë, në dasmën e miqve të tyre, të cilët u martuan këtë pasdite të shtune.

LEXO DHE :  Video/ Kelly Clarkson nuk njeh Meghan Markle

Prince Harry and Meghan Markle

Për të dy ishte një festë e dyfishte, dhe kjo ishte dasma e parë që Meghan merrte pjesë, si dukeshë.

Meghan bëri sot 37 vjeç, dhe veshja që kishte zgjedhur e tregonte shumë më të re se aq.

Ndërsa Harry e mbante për dore, Meghan dukej shumë e lumtur dhe e buzëqeshur./E.B-dritare.net

Prince Harry and Meghan Markle

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.