Dita e Shën Valentinit nesër, ja si të visheni sipas zonjave mbretërore!

Nesër është Shën Valentini, dita e dashurisë. Për vajzat, ngjyra e kuqe është ideale për mbrëmje.

Ne të dritare.net ju kemi sjellë disa ide se çfarë mund të vishni, duke iu referuar stilit mbretëror.

LEXO DHE :  Presidentja e BE: Negociatat, para majit 2020

Në galerinë më poshtë gjeni modelet e fustaneve duke filluar nga Kate Middleton, Meghan Markle etj, që përherë janë unike./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.