Foto/ Dikur dhe sot? Memet më qesharake që janë bërë me të famshmit!

Nuk e di për ju, por unë po e pres mirë periudhën e plakjes. Nuk ke shumë punë, me shumë kohë të lirë, një jetë me kursime, keni kohë për t’u ndërgjegjësuar, apo t’i thërrisni mendjes, para se të fillojë çmenduria. Pra nëse dikush më pyet, “Ndihesh e plakur që tani?”, unë nuk i shoh asgjë të keqe kësaj. Megjithëse jam e re për t’u plakur që tani 🤪🤪

LEXO DHE :  Basha: PD po e ndjek me përgjegjësi situatën e koronavirusit

Por me këto meme që dritare.net ka sjellë për ju tani, janë aq qesharake sa do t’ju shkrijnë. “Bored Panada”  ka bërë disa meme me personazhet e famshme, gjoja si kanë qenë e si janë. Për ta gëzuar dhe bërë sa më argëtuese këtë të diel pushimi, shihni memet në galerinë më poshtë dhe qeshni e ju si ne, me lot!/K.C/dritare.net

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.