Deputeti shqiptar martohet me ish-shefen

Deputeti shqiptar i LSDM, në Maqedoninë e Veriut, Muhamet Zekiri është martuar për herë të dytë.

Zekiri është martuar me ish-shefen e tij, Bisera Jordanovën.

Jordanova, ka qenë drejtoreshë e përgjithshme në televizionin Alsat, ndërsa Zekiri mbante detyrën e drejtorit të informacionit atje.

LEXO DHE :  Meta flet për 21 Janarin: Tragjike, kur opozita përdor dhunën për të arritur objektivat

Në ceremoninë e martesës ka qenë i pranishëm edhe kryeministri i Maqedonisë së Veriut Zoran Zaev./ I.M-Dritare.net

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.