Çudit Rudina Dembacaj/ Hedh foto me ish-bashkëshortin: Tani është beqar

 Aktorja e njohur, dhe moderatorja Rudina Dembacaj tanimë e ka konfirmuar se është ndarë nga bashkëshorti i saj Aleksandër Varfaj.

Por, Rudina Duket se ka ende miqësi me ish-bshkëshortin e saj.

Së fundmi ajo ka hedhur një foto në Instagram ku duket së bashku me Aleksin, madje i bën tag, dhe shkruan “Aleksi çun beqar,“ si për të konfirmuar përfundimisht ndarjen./ I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Rama: Të verifikohet me hipotekë çdo pronë, sepse KÇK ka bërë të vetën

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

2 KOMENTET

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.