Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Çudit Rudina Dembacaj/ Hedh foto me ish-bashkëshortin: Tani është beqar

Çudit Rudina Dembacaj/ Hedh foto me ish-bashkëshortin: Tani

Aktorja e njohur, dhe moderatorja Rudina Dembacaj tanimë e ka konfirmuar se është ndarë nga bashkëshorti i saj Aleksandër Varfaj.

Por, Rudina Duket se ka ende miqësi me ish-bshkëshortin e saj.

Së fundmi ajo ka hedhur një foto në Instagram ku duket së bashku me Aleksin, madje i bën tag, dhe shkruan “Aleksi çun beqar,“ si për të konfirmuar përfundimisht ndarjen./ I.M-Dritare.net