Çudira shqiptare/ Gjobitet autoambulanca për shpejtësi të lartë!

Ambulanca në Shkodër gjobitet, sepse ishte duke ecur me shpejtësi të lartë.

Edhe pse ka qenë duke ecur vetëm me 20 km/h më shumë sesa shpejtësia e lejuar, ajo është gjobitur nga policia e Shkodrës.

LEXO DHE :  Elio nga Kukësi apelon për ndihmë: Ja mesazhi i 9-vjeçarit që do të jetojë!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.