Blogerja e njohur pozon nudo mbi krevat

Chiara Ferragni ka ndezur rrjetin sot me një foto tërësisht nudo.

Kjo nuk është hera e parë që një prej blogereve më të njohura në të gjithë botën realizon një foto të tillë.

LEXO DHE :  Kryemadhi: Ja si e përjetova tërmetin e 26 nëntorit!

Ajo ndodhet në SHBA për të promovuar dokumentarin më të ri për jetën e saj./L.F-dritare.net

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.