Billboard Music Awards, ja veshjet më të bukura!

Billboard Music Awards u mbajt të dielën që kaloi më 20 maj. Eventi më i madh i muzikës, i kishte të gjitha, dhe fituesit, dhe humbësit, dhe performancat e shkëlqyera, dhe veshjet shumë të bukura.

Disa nga fituesit më të veçantë të çmimeve ishin Taylor Swift, Luis Fonsi, Khalid. Por mbrëmja pati dhe veshje shumë të bukura, për këtë arsye dritare.net sjell ato që veçuan gjatë asaj mbrëmje.

LEXO DHE :  Jeff Bezos premton 10 miliardë dollarë për të luftuar ndryshimin e klimës

Në fotogalerinë më poshtë mund të shikoni veshjet më të veçanta të Billboards Music Awards./D.M-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.