Bebe Rexha: Michelle Obama, presidentja e ardhshme e SHBA

Ish-Zonja e parë e SHBA-ve, Michelle Obama, festoi Ditën Kombëtare të Nënshkrimit me mijëra studentë të Universitetit të Kalifornisë, në Los Anxhelos, të mërkurën.

Në festë ishte e pranishme dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Bebe Rexha, e cila nuk la pa takuar zonjën Obama.

Ajo postoi në foto në Instagram, ku ishte krah Michelle Obamës, John Legend dhe me  Usher Raymond.

LEXO DHE :  Arrat e njoma shqiptare, ushqimi i mrekullueshëm i jetëgjatësisë

Krah fotos Bebe shkruan: “Me presidenten time të ardhme, zonjën Obama”, duke shprehur kështu dëshirën e saj që Michelle të ishte presidente e ardhshme e Shteteve të Bashkuara të Amerikës./E.B-dritare.net

 

 

View this post on Instagram

 

With my future president Mrs. Obama #CollegeSigningDay

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.