Bebe Rexha këshillë për 30 vjeçaret, dhe mos pyesni më femrat për moshën

Këngëtarja kosovare me origjinë nga Kosova, Bebe Rexha, do të mbushë me datën 30 gusht 30 vjeç.

“Jam 30 vjeçare!” tha ajo kur e përmendën ditëlindjen e saj. “E dini, shumë shpesh gratë ndihen keq kur mbushin 30 vjet, po unë them ‘Shpirt, tani jam dashnore më e mirë se para 10 vitesh!’”

Tani ajo hyri në Instagram dhe ka disa fjalë për ditëlindjen e 30-të që do ta festojë në muajin gusht.

LEXO DHE :  Lira Gjika dedikim për pediatren që u nda nga jeta: Femra herkule që i ka rrëmbyer vdekjes qindra fëmijë

“Jam 29 vjeçare për t’i mbushur 30-të dhe ndihem shumë mirë. Njerëzit janë të detyruar të ndihen keq për moshën e tyre e sidomos gratë. Po unë refuzoj të etiketohem me një numër. Ndihem se po rritem si vetja ime e vërtetë.” /Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.