Basha: Me ndihmën e Zotit do ta kalojmë këtë situatë!

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka reaguar pas tërmeteve që lëkundën sot vendin.

Basha ka shprehur solidaritet për qytetarët dhe shkruan se me ndihëm e Zotit do ta kalojmë këtë situatë tronditëse.

“Falë Zotit deri tani nuk ka raportime për jetë të humbura apo në rrezik nga tërmeti që goditi sot vendin. Ju uroj të lënduarve shërim të shpejtë dhe çdo familje një natë të qetë. Në solidaritet me njëri-tjetrin dhe me ndihmën e Zotit do ta kalojmë këtë situatë tronditëse”, shkruan Basha./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Këto mësime të ashpra për jetën, do t'ju bëjnë më të fortë!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.