Aurela Gaçe nuk heq dorë nga xixat, veshjen e fundit do ta adhuroni!

Këngëtarja, Aurela Gaçe ka një shije të veçantë veshjeje dhe idetë e saj gjithmonë frymëzojnë vajza të tjera.

Xixat në shumicën e look-eve të këngëtares nuk mungojnë. Megjithëse këto kohë i kishte rralluar pak.

Edhe vetë këngëtaren e kishte marrë malli për të veshur veshje me xixa dhe vendosur pak te fytyra dhe flokët e saj.

Së fundmi këngëtarja ka vendosur t’ia bëjë pak qejfin vetes duke vendosur xixa.

Look-u që shihni në foto është realizuar nga vetë këngëtarja me shumë durim e qejf dhe ajo duket superyll.

LEXO DHE :  Paketa Antishpifje/ Basha: Rama i ka shpallur luftë fjalës së lirë!

“Ufaaaaa, sa më kishte marrë malli per pakëz gurë e xixa☺️. Kisha kohe që me dukej vetja shume “pastër” 😅 . –
Këtë jave në skenën e @agthemusicalshow ,mora fryme lirshëm 😅, isha më vetevetja 😅☺️😋. Look-u Realizuar nga duart e mija🖐 , me durim e shume qejf dmth. #floke#grim
#veshja eshte e blere😅. Sa shoh xixa, sesi shkoj vete atje, si miu tek djathi.”, shkruan Aurela në Instagram./K.C/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.