Armina Mevlani flet për problemet me ankthin

Pas Lori Hoxhës, e cila foli gjerë e gjatë për ankthin me ndjekësit e saj në Instagram, edhe blogerja Armina Mevlani bëri të njëjtën gjë.

E pyetur nga fansat e saj nëse ka vuajtur ndonjëherë nga ankthi, ajo u përgjigj duke thënë:“Mendoj që në një moment të caktuar, ne të gjithë vuajmë nga ankthi. Është normale të ndihesh i pasigurt për jetën sepse asgjë nuk është e garantuar! Unë vuaj më shumë nga stomaku pas sulmeve të ankthit, por zakonisht në periudha të caktuara sepse nuk është një gjë konstante. Mundohem të shoh anën e mirë të gjërave dhe bëj shumë joga”./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Për kë duhet të marrim armët?!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.