Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Anxhela Peristeri provon FaceApp dhe ka një mesazh për të gjithë

Anxhela Peristeri provon FaceApp dhe ka një mesazh për të

Këngëtarja e njohur Anxhela Peristeri nuk ka shpëtuar pa përdorur aplikacionin që po bën bujë në Instagram, atë të FaceApp.

Ajo është bërë e vjetër, dhe ndryshe nga të gjithë që uronin të mos plakeshin, pasi nuk u ka pëlqyer vetja, Anxhela është shprehur ndryshe.

Përmes një postimi në Instagram, ajo i lutet Zotit që të arrijmë të gjithë në moshën e plakjes. Sipas saj rrudhat janë harta e jetës.

O zot!! Ishalla plakemi! Ishalla shkojme ne kte moshe se rrudhat nuk kane rendesi! Jane harta e jetes sone ❤️ Ps: Duajeni veten tuaj ?”, shkruan ajo./E.B-dritare.net

Visualizza questo post su Instagram

O zot!! Ishalla plakemi! Ishalla shkojme ne kte moshe se rrudhat nuk kane rendesi! Jane harta e jetes sone ❤️ Ps: Duajeni veten tuaj ?

Un post condiviso da Music is my religion! (@anxhelaperisteriofficial_) in data: