American Music Awards/ Mediat e huaja kritika të forta Bleona Qeretit dhe Bebe Rexhës për veshjen

Mbrëmjen e së dielës në Los Angeles u zhvillua eventi “American Music Awards’,dhe mediat botërore kanë komentuar si ҫdo event, veshjet e pjesëmarrësve.


Ndër veshjet e komentuara ka qenë edhe ajo e Bleona Qeretit e Bebe Rexhës.

“Daily Mail” e ka renditur veshjen e Bleonës në kategorinë e veshjeve më të këqija, duke shkruar: “Halloween ishte muajin e kaluar!” Uauuuu! Këngëtarja shqiptare, Bleona Qereti 38 vjeçe tregoi shumë këmbë, një palë të brendshme argjendi dhe asgjë tjetër”./ I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Vdes në moshën 96-vjeçare, spikeri i njohur i BBC

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.