Alketa Vejsiu: Po ishte dhe recitali im. Jam kaq e lumtur, sa nuk më lëndoni dot!

Moderatorja Alketa Vejsiu, e cila është vënë në shënjestër nga kritikët në lidhje me Festivalin e Këngës, reagoi dje për t’i vënë kapakun një herë e mirë debatitit për këtë festival.

Ndërsa shkruan se netët e festivalit kanë qenë ndër më të bukurat të jetës së saj, thotë gjithashtu se duke qenë pjesë e ekranit, është e vetëdijshme që do të ketë dhe goditje.

Alketa shkruan se ka arritur në një stad sa lumturinë nuk ia ndalojnë dot kaq shpejt dhe se thembrën e Akilit s’e prekin dot.

LEXO DHE :  Bulqizë/ Helmohen disa nxënës të një shkolle

Më tej vijon duke thënë se gjithçka e ka bërë në mënyrën e saj më origjinale dhe të sinqetë dhe se është aty ku është sepse e  ka merituar.

Alketa gjithashtu ka folur edhe për këngët që këndoi, ku tha se ishte pak recital i saj, sepse nuk është stereotip i vajzës kukull që vetëm të përplasë qërpikët në skenë.

 

 

/E.B-dritare.net

 

 

 

View this post on Instagram

 

) on

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.