Albi Nako fjalët më të bukura për prindërit, që festojnë gjysmëshekulli bashkë

Koreografi dhe balerini i njohur Albi Nako, përmes nje postimi në Instagram, i ka uruar ditëlindjen babait të tij, artistit Llaqi Nako, i cili gjithashtu feston përvjetorin e 50-të të martesës, me Suzanën.

Albi, poshtë videos ku shfaqen prindërit e tij duke kërcyer, shkruan se, jeta është një rrugëtim i gjatë, por kur ke në krahë njeriun e duhur, gjithçka rrezaton.

“Jeta është rrugëtim i gjatë dhe i vështirë por kur në krahë ke bashkë-udhëtar njeriun e duhur gjithcka rrezaton dritë. 50 vite sëbashku sikur ishin dje…

Gëzuar ditëlindjen babai im!

Gëzuar 50 vite martesë mamaja ime sëbashku me udhëtarin tënd të jetës.

Ju dua pafund Suzana & Llaqi Nako 😇😇

Vallëzimi nuk njeh moshë nga mosha 4 e deri 99 vjeç.😜”, shkruan Albi Nako./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Libri më i shitur i muajve të fundit në Kosovë “Një shqiptar në CIA”, tani edhe në Panairin e Librit në Tiranë

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.