Alban Skënderaj surprizon për Shën Valentin, sjell këngë të re për dashurinë!

Sot të dashuruarit festojnë Shën Valentinin, dhe Alban Skënderaj ka menduar që t’i surprizojë të gjithë me një këngë të re.

Si përherë, i veçantë në atë që sjell, kënga e Albanit “Çdo ditë një Shën Valentin”, vjen si një dedikim për dashurinë e vërtetë të jetës.

LEXO DHE :  U gjet e vdekur/ I dashuri i prezantueses angleze: Zemra ime është e thyer!

Nëse akoma nuk e keni dëgjuar, ju ftojmë ta dëgjoni më poshtë./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.