Aksidentohet aktori, George Clooney

Ylli hollivudian, George Clooney është aksidentuar ditën e sotme në Sardenjë, pasi motori i tij u përplas me një makinë, tip Mercedez. Aktori 57-vjeçar është dërguar menjëherë në spital pas goditjes së fortë.

LEXO DHE :  Këshilltari ligjor i Metës: Presidentin mund ta shkarkojnë për arsye politike

Mësohet se, aktori hollivudian ishte duke xhiruar një film në ishullin italian, kur motori i tij u përplas nga Mercedezi, informon dritare.net

Gjithashtu mësohet se, aktori ndodhet jashtë rrezikut për jetën./ K.C/Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.