Adrola Dushi, ylli i dy netëve të Këngës Magjike

Mbrëmë nisi edicioni i 21-të i festivalit të Këngës Magjike.

Këtë vit, Ardit Gjebrea pati përkrah si prezantuese, modelen e njohur shqiptare, Adrola Dushi.

Adrola e çeli natën e parë të festivalit me një fustan të zi që e tregonte shumë shik.

Ndërsa fustani i dytë, blu me pupla e tregonte akoma më të bukur.

Në natën e dytë, fustanet shik e të bukur, ia lanë vendin një tjetri të kuq seksi.

LEXO DHE :  Përplaset nga urbani, taksia përfundon në trotuar

Sonte, Adrola u shfaq më e bukur se kurrë, me fustanin e kuq që e tregonte njëherësh edhe seksi, edhe të ëmbël.

E nëse nuk e keni parë fustanin e dytë të natës së sotme, jua tregojmë ne tani.

Një përzgjedhje mes floririt dhe argjendit, ishte fustani i dytë që veshi Adrola Dushi sonte, dhe më këtë e tregoi se ajo është ylli i Këngës Magjike./K.C/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.