Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

A po ikën Alketa Vejsiu nga Klani? Vera Graboca i uron fat

A po ikën Alketa Vejsiu nga Klani? Vera Graboca i uron fat

Urime të shumta ka marrë moderatorja Alketa Vejsiu në Instargam në një foto të publikuar nga Vera Grabocka tek televizioni “Mediaset” në Itali.

Personazheve të njohura, kolege e mike të Alketës,  i kanë uruar fat Alketës.

Ende nuk dihet se cili është projekti i ri i Alketës në Mediaset, dhe nëse moderatoja do ta lërë “Tv Klan” ku ka punuar prej vitesh./ I.M-Dritare.net