A i ka depozituar Meta videot përvëluese për Dvoranin? Ja si përgjigjet presidenti!

Presidenti Meta dha një deklaratë për mediet, pasi u mor në pyetje nga prokuroria e Tiranë, në lidhje me kallëzimin penal ndaj kreut të KED, Ardian Dvoranit. Kreu i shtetit u pyet nëse i ka depozituar në prokurori, videot përvëluese, për të cilat kreu i shtetit ka lajmëruar se janë një provë e rëndësishme për dy akuzat që rëndojnë ndaj Dvoranit. Duke mos dhënë një përgjigje konkrete ai u shpreh se:

LEXO DHE :  Ja si sizmologu grek ka paralajmëruar për tërmetin, disa orë para se të godiste Turqinë!

“Të gjitha provat janë dorëzuar në prokurori dhe janë të mjaftueshme”./L.F-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

1 Koment

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.