A do të ketë Big Brother këtë vit? Ja çfarë thotë Arbana Osmani!

Big Brother është një nga reality show më të ndjekura në Shqipëri, por prej 2017 ka pasur një shkëputje. Ndërsa të gjithë po spekulojnë se këtë vit, formatin do ta moderojë Luana Vjollca, Arbana Osmani ka dhënë lajmin se edhe në 2020 nuk do të ketë Big Brother.

E pyetur: “Po “Big Brother” nuk do ketë më nga ty, na mungon ai format me ty në krye?“, Arbana është përgjigjur duke thënë: “Pyetja e jetës (as si je nuk më është bërë më shume se kjo pyetje) Big Brother do ketë, por jo këtë vit. Më vjen mirë që ky program kërkohet kaq shumë dhe uroj me gjithë zemër që Top Channel të mund ta sjellë vitin që vjen. Por mos më pyesni që tani nëse do të jem unë prezantuesja sepse pas një viti nuk e di çfarë do ndodhë…Ajo që di më siguri është që Top Channel si gjithmonë do bëjë zgjedhje të shkëlqyer!“./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Sara Hoxha poston tortën e ditëlindjes, por diçka nuk shkon në të!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.