A do të japë Basha dorëheqje nëse humb zgjedhjet? Ja si përgjigjet ai

Kreu i PD Lulzim Basha nga studioja e emisionit ‘Top Story’, i ka dhënë përgjigje pyetjes, nëse do të japë dorëheqjen nëse nuk fiton zgjedhjet e 25 qershorit.

A do të do të jepni dorëheqjen nëse nuk fitoni zgjedhjet?

LEXO DHE :  Foto/ Të paketuar në kartonë, shqiptarët tentuan të kalonin në Angli

“Me datë 10 apo 15 korrik do të ketë zgjedhje për kryetar të Partisë Demokratike. Atë do ta vendos në harmoni të interesit të PD dhe shqiptarëve” tha Basha.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.