4-vjeçari shokon botën, thotë se është mishërim i Princeshës Diana

Fëmijët thonë gjërat më qesharake, por dy vitet e fundit, një fëmijë u ka thënë prindërve të tij diçka të tejet të çuditshme.

Sipas prezantuesit australian David Campbell, djali i tij katërvjeçar Billy mendon se është rimishërimi i princeshës së ndjerë Diana, dhe ai pretendon të kujtojë detajet nga jeta e saj.

45-vjeçari, tregoi për rrëfimin tronditës të djalit të tij për revistën “Stellar”, duke e  përshkruar atë si “gjëja më e çuditshme” që kishte shkruar ndonjëherë, shkruan Dritare.net, sipas Mirror.co.uk

Ai fillon duke thënë se djali i tij më i vogël filloi së pari të fliste për të famshmen Diana në moshën vetëm dy vjeçe, duke treguar një foto të saj në një kartë dhe duke thënë: “Shikoni, unë jam këtu kur isha princeshë”.

Pavarësisht se nuk i mësuan ndonjë gjë për familjen mbretërore, fjalët e çuditshme, Billy vazhdoi të përfshinte një incident ku ai i tha familjes së tij se kishte një vëlla me emrin John  (John –  vëllai princeshë Diana vdiq para se ajo u lind) dhe një tjetër ku ai përmend dy djemtë e tij ‘ – dmth Ëilliam dhe Harry, Dritare.net

“Ai filloi t’i referohej dy djemve të tij. Kur u pyetën se çfarë djem, trevjeçari ynë do të thoshte ‘bijtë’ e tij. Ok … çuditshme, por e sigurt, shoku.”-kujton David.

Dhe nëse kjo nuk ishte e mjaftueshme, i mituri gjithashtu arriti të përshkruante me saktësi si dukej Balmoral, vendbanimi i preferuar i Princeshes, pa e parë ndonjëherë kurrë atë vend.

“Për një mik skocez, ai deklaroi se kur ishte Princesha Diana ai shkonte në një kështjellë në atë vend të mrekullueshëm. Ai e përshkroi kështjellën si ‘aty kishte shumë njëbrirësh’ dhe u quajt Balmoral,” tha babai.

Komenti më i fundit i djalit ishtendoshta më tronditës i të gjithëve.

 

View this post on Instagram

 

Look, call me crazy, but I reckon Clark Kent is hiding something 😆😂 #billy

A post shared by David Campbell (@davidcampbell73) on

“Lisa i tregoi atij një foto tjetër të Dianës.” Billy tha:”Isha një princeshë, pastaj një ditë erdhën sirenat dhe unë nuk isha më princeshë .”./ I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Albin Kurti: Projekti i shkëmbimit të territoreve ka vdekur, ideja jo!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.