20 modele thonjsh, që do ju bëjnë të dukeni të mrekullueshme

Zgjedhja e modeleve të thonjve është paksa e vështirë, sepse duhet të zgjedhësh formën dhe ngjyrën e duhur. Gjithmonë, ku vajzat zgjedhin si do i bëjnë thonjtë, ndikohen nga kushtet e motit, gjendja e tyre emocionale dhe sigurisht, nga preferencat.

LEXO DHE :  Filmat e rinj shqiptarë, Alfred Trebicka: Sharlatanë të mëdhenj të këtij arti

Gjithsesi, dritare.net në galerinë më poshtë ju ka sjellë disa modele thonjsh, që mund t’ju ndihmojë të keni më të lehtë zgjedhjen./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.